Dbamy o Twój biznes

Pomagamy szybko i profesjonalnie

Spory prawne

Na wstępie warto byśmy jasno zaznaczyli: jeśli lubisz konflikt i spory prawne, nie jesteśmy Kancelarią dla Ciebie. Na rynku jest spora liczba kancelarii procesowych, które zapewnią Ci prawników najlepiej czujących się na sali sądowej. My uważamy spór sądowy za ostateczność oraz dramatyczną stratę czasu i wysiłku, które włożyć można w budowanie sprawnie działającego biznesu. Od wielu lat obserwujemy postępujący paraliż polskiego systemu sądownictwa. Sprawy trwają coraz dłużej, pracownicy sądów są coraz bardziej przytłoczeni pracą oraz coraz bardziej zdemotywowani. 

Naszym pierwszym i podstawowym zadaniem, które przed sobą stawiamy, jest więc pomóc Ci uniknąć ostateczności jaką jest spór sądowy. Z tego też względu nacisk kładziemy na zawieranie dobrych umów i szeroko rozumiany compliance. 

Jeśli jednak zostaniesz postawiony w sytuacji, w której nie ma żadnej rozsądnej alternatywy dla drogi sądowej, będziemy Ci w tej drodze towarzyszyć. Wbrew niechęci do tracenia czasu na spory sądowe, posiadamy w ich prowadzeniu dość bogate doświadczenie, reprezentować Cię będziemy rzetelnie, z zaangażowaniem i uczciwie - bez obiecywania "gruszek na wierzbie". Zawsze będziemy dążyli do tego byś miał możliwie dobre rozeznanie problemu i świadomość szans na powodzenie w sporze.

Chcesz porozmawiać o współpracy? Napisz lub zadzwoń.

Kontakt

Borek Doliński Radcowie Prawni spółka jawna

ul. Macieja Palacza 96/1, 60-274 Poznań

office@bdrp.pl

[0048] 530 001 500 // 510 551 991

O nas

Specjalizujemy się w obsłudze prawnej biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem branży IT.

Oferujemy najwyższą jakość świadczonego wsparcia prawnego, wysoką responsywność i osobiste zaangażowanie wspólników Kancelarii.