Paweł Borek

Paweł Borek radca prawny

tel. 510 551 991 | e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Specjalizuje się w szeroko rozumianym oddłużaniu osób fizycznych w oparciu o przepisy prawa upadłościowego. Dziedziną, która zajmuje szczególne miejsce w jego praktyce zawodowej jest upadłość konsumencka, a aktywność na tym polu przejawia publikując artykuły na swym blogu, komentując w prasie ogólnopolskiej projekty nowelizacji prawa upadłościowego i reprezentując Klientów w sprawach o ogłoszenie upadłości. Od początku 2015 r., kiedy to zliberalizowano zasady oddłużania konsumentów, doradza Klientom rozwiązanie problemu dopasowane do ich indywidualnej i bardzo często złożonej sytuacji prawno-finansowej.

Wsparcia prawnego udziela także w obszarze prawa rodzinnego poprzez udzielanie porad prawnych i reprezentację przed sądami m.in. w sprawach o rozwód, alimenty i podział majątku wspólnego.

Od lat zajmuje się również obsługą prawną przedsiębiorców, trudniąc się doradztwem w branży nowoczesnych technologii ze szczególnym uwzględnieniem prawa ochrony danych osobowych. Aktualnie zajmuje się przede wszystkim doradzaniem klientom biznesowym we wdrażaniu w przedsiębiorstwach wymagań prawnych wynikających z RODO, a także udzielaniem wsparcia prawnego niewypłacalnym przedsiębiorcom.

Od 2013 roku jest wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Poznaniu pod nr Pz-3218.