Dbamy o Twój biznes

Pomagamy szybko i profesjonalnie

Krzysztof Doliński, radca prawny

(0048) 530 001 500 | @: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Krzysztof jest prawnikiem biznesowym, z bogatym doświadczeniem w szczególności w zakresie wsparcia prawnego branży IT. Specjalizuje się w prawie umów oraz ochronie danych osobowych. Jest członkiem Stowarzyszenia Praktyków Ochrony Danych. Zajmuje się przede wszystkim doradzaniem klientom biznesowym we wdrażaniu w przedsiębiorstwach wymagań prawnych wynikających z tzw. RODO oraz przygotowywaniem i weryfikacją umów handlowych.

Począwszy od 2010 r. brał udział w przygotowaniu niezliczonej ilości umów handlowych, reprezentował Klientów przed sądami w sprawach o zapłatę, sporach pracowniczych. Udzielał porad prawnych, w szczególności z prawa ochrony danych osobowych oraz prawa zobowiązań.

Od wielu lat prowadzi działalność gospodarczą i dzięki temu oraz bogatemu doświadczeniu w obsłudze prawnej biznesu (także jako prawnik in house), rozumie potrzeby prawne przedsiębiorców, w szczególności konieczność uwzględnienia biznesowego aspektu udzielanych porad oraz zapotrzebowanie na szybkie oraz kompleksowe wsparcie.

Od 2013 roku jest wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Poznaniu pod nr Pz-3246.

Kontakt

Borek Doliński Radcowie Prawni spółka jawna

ul. Grunwaldzka 224b/9, 60-166 Poznań

office@bdrp.pl

[0048] 530 001 500 // 510 551 991

O nas

Specjalizujemy się w obsłudze prawnej biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem branży IT.

Oferujemy najwyższą jakość świadczonego wsparcia prawnego, wysoką responsywność i osobiste zaangażowanie wspólników Kancelarii.