ROZWÓD BYDGOSZCZ

Wspieramy prawnie wszelkie osoby uwikłane w sprawy rozwodowe, a także inne sprawy z zakresu prawa rodzinnego, jak i osoby stojące przed koniecznością zainicjowania takich spraw na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Sądami właściwymi do rozpoznania spraw o rozwód w I instancji są w województwie kujawsko-pomorskim następujące sądy:

  • Sąd Okręgowy w Bydgoszczy;

  • Sąd Okręgowy w Toruniu;

  • Sąd Okręgowy we Włocławku.

Niezależnie od sądu rozpoznającego sprawę, w przypadku rozwodu kluczowym jest poznanie indywidualnej sytuacji Klienta i dostosowanie pozwu rozwodowego do potrzeb konkretnego Klienta. Sprawy o rozwód prowadzą najczęściej do poruszania kwestii decydujących o jakości przyszłego życia rozwodzących się małżonków – zarówno o charakterze majątkowym (korzystanie ze wspólnego mieszkania, podział majątku wspólnego, alimenty), jak o charakterze bardzo osobistym (kontakty z dziećmi oraz władza rodzicielska nad dziećmi). Stąd tak ważne jest odpowiednie planowanie i optymalne skonstruowanie żądań pozwu rozwodowego, jak i staranne oraz przekonujące ich uzasadnienie.

Więcej o prawie rodzinnym, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii rozwodu oraz alimentów, piszemy na naszym blogu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu:

  • telefonicznie pod numerami: 510 551 991 (Paweł), 530 001 500 (Krzysztof), 61 22 333 20 (biuro).

  • mailowo pod adresami: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

radca prawny Paweł Borek | radca prawny Krzysztof Doliński

Rozwód | Kancelaria prawna Bydgoszcz